Girls Land
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Girls Land

Cały świat wokół nas!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Świetna seria !!!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
doux

doux


Female
Liczba postów : 9
Age : 30
Skąd : woj. Lubelskie
Registration date : 21/05/2007

Świetna seria !!! Empty
PisanieTemat: Świetna seria !!!   Świetna seria !!! Date_a11Sro Maj 23, 2007 6:02 pm

Stowarzyszenie wędrujących dżinsów napisane przez Ann Brashares. Czytałam trzy książki z tej serii. Wiem, że ukazała się już czwarta i zarazem ostatnia część. Oczywiście mam zamiar ją przeczytać:)

Świetna seria !!! 220.459568866143
Część I.
"Carmen kupuje w ciucharni parę znoszonych, wypłowiałych dżinsów. Wieczorem, kiedy cztery przyjaciółki żegnają się przez wyjazdem na wakacje, Carmen chce je wyrzucić, ale Tibby, Lena i Bridget przymierzają po kolei spodnie. Okazuje się, że mimo, iż każda z nich ma inną figurę - wszystkie wygladają w nich fantastycznie. Postanawiają założyć Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów i co tydzień przesyłać sobie spodnie przez całe wakacje - jak się okaże, najbardziej niezwykły i odkrywczy okres w ich życiu."

Świetna seria !!! 220.987168098230
Część II
"Ciąg dalszy przygód dziewcząt ze Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów, które rozpoczynają drugie wakacje z magicznymi spodniami. Powieść o przyjaźni, inicjacji, szczęściu i trudnych doświadczeniach."

Świetna seria !!! 83-237-8696-8
Część III
"Na jesieni "wrześniowe" mają sie rozjechać w różne strony, by rozpocząć studia. Są to ich ostatnie wspólne wakacje przed wkroczeniem w dorosłe zycie. A zatem jest to czas, kiedy magia i moc Wędrujących Dżinsów mogą się im najbardziej przydać."

Świetna seria !!! 220.283942369727191
Część IV
No będę musiała zdobyć tą częśc:P

Myślę, że najlepsza jest część pierwsza, ale to tylko moje skromne zdanie:)
Powrót do góry Go down
http://www.doux.mylog.pl
Martha

Martha


Female
Liczba postów : 91
Age : 35
Skąd : Gdańsk
Registration date : 15/05/2007

Świetna seria !!! Empty
PisanieTemat: Re: Świetna seria !!!   Świetna seria !!! Date_a11Sro Maj 23, 2007 9:55 pm

Niestety nie przeczytałam żadnej zn nich. Ale oglądałam film. Podobał mi się :) Ale książki mam nadzieję, że też zdołam przeczytać uśmiech
Powrót do góry Go down
http://www.night-romance.mylog.pl
doux

doux


Female
Liczba postów : 9
Age : 30
Skąd : woj. Lubelskie
Registration date : 21/05/2007

Świetna seria !!! Empty
PisanieTemat: Re: Świetna seria !!!   Świetna seria !!! Date_a11Pią Maj 25, 2007 4:18 pm

No ja filmu nie oglądałam niestety, ale przeczytanie mi wystarczy:):)
Powrót do góry Go down
http://www.doux.mylog.pl
Sponsored content





Świetna seria !!! Empty
PisanieTemat: Re: Świetna seria !!!   Świetna seria !!! Date_a11

Powrót do góry Go down
 
Świetna seria !!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Girls Land :: Strefa New Age :: Książki-
Skocz do: