Girls Land
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Girls Land

Cały świat wokół nas!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Girls - Say it right!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Pepsi
Admin
Pepsi


Female
Liczba postów : 89
Age : 32
Skąd : Wielkopolska
Registration date : 13/05/2007

Girls - Say it right! Empty
PisanieTemat: Girls - Say it right!   Girls - Say it right! Date_a11Sro Maj 16, 2007 9:56 pm

Laski!
Każda z nas ma jakieś swoje strony których nie cierpi i te które lubi.
Poświęcmy ten temat właśnie na to.
Każda z nas niech otwarcie przyzna się do wad i do zalet.
Nie będziemy potem się wytykac palcami, bo przecież się nie znamy... śmiało!
Pomówmy też o naszych szóstych zmysłach i o tym co byśmy chciały w nas zmienic...
Zaczne od siebie...


Moje zalety:
- Jestem porannym ptaszkiem: zawsze i codziennie wstaje o 6;00 i ide do szkoły na 7;00 mimo że mieszkam ulicę dalej od budy lub 4 domy dalej ( jak kto woli )
- Jestem zorganizowana: jeśli nie zdąrze zrobic lekcji do szkoły lub poprostu będę z czymś w tył w jedną sekunde potrafie rozwiązac ten problem.
- Jestem chigieniczna: dbam bardzo o siebie i o mój wygląd. Nie wyjde z domu bez kąpieli i makiażu... Więc wiem, że mimo iż moje ubrania nie są jakieś tam fantazyjnie, zawsze wyglądam schludnie, czysto i elegancko.
- Jestem osobą lubiącą wyzwania: lubie to poprostu!

Moje wady:
- Jestem nieśmiała: często łapią mnie nerwy i w wielu sytuacjach wpadam w panikę, bo poprostu nie umiem się zachowac...
- Jestem niezdecydowana: jeśli ktoś pójdzie ze mną na lody i zada mi pytanie: jaki smak?! - to dla niego znak że jeszcze długo tam posiedzimy...
- Jestem opóźniona w życiu towarzystkim: może to i śmieszne ale nigdy się nie całowałam, nigdy nie byłam na randce i nigdy nie miałam takiego praaawdziwego chłopaka. Mam dopiero 15 lat i uważam to za głupotę, choc u mnie w szkole takie życie we dwoje jest na porządku dziennym - ja się w to nie bawie. Zaliczam to do wad m.in. dlatego że często spławiam chłopaków i robie sobie z nich wrogów...
- Jestem opóźniona w modzie: mimo że znam się dobrze na tych rzeczach, niestety nie nadąrzam za nimi materialnie. Poporstu nie mam kasy i nie mam kieszonkowego nawet... Raz na jakiś czas wyjde na zakupy ( duże ) ale wtedy wiszą już same resztki w sklepach...
- Jestem pesymistką: kiedyś byłam określana jako nałogowa optymistka i z wielkim bananem na twarzy 24g/d. Niestety ostatnio życie zaczęło mnie tak przyciskac do podłogi że aż trudno mi się śmiac w towarzystwie. Wymuszam na sobie uśmiech co wygląda ochydnie...
- Jestem nieproporcjonalna: to najgłupsza moja wada; to nie znaczy że mam np. jedno ucho jak słoń a drugiego w ogóle nie widac. Chodzi mi bardziej o ogół. Od głowy do pasa jest w porzo - płaski brzuch, ładna twarz, szczupłe ręce... Potem już coś alla J.Lo a potem w dół masakra! Nie wiem dlaczego mam akurat łydki i uda takie wielkie... Bosh! I to nie jest przewrażliwienie. Dużo osób to przyznaje mi... złość
- Jestem wrażliwa: jestem wrażliwa na słowa. Ktoś łatwo może spowodowac że zaczne ryczec lub łatwo mi się psuje humor...
- Nie znam się na żartach: Bosh. Poporstu jak ktoś opowie jakiś żart, ja sama z siebie wypalam z dużymi oczyma: "serio?!?!" - a reszta w śmiech ^^
- Jestem leniwa i mam chore anibcje: na początku roku obiecanki... pod koniec brak mi czasu na poprawy...

Głupie Minusy:
- Pije herbate lub kawe z łyżeczką: i'm lovin' it :*

Mój szósty zmysł:
- Umiem wyczuwac modę. W grudniu wiedziałam już co będzie na topie latem... poporstu tak z głowy. Pewnie wam sie wydaje że podpatrywałam jakieś stronki albo że kituję... Nie. Wiedziałam... Poprostu tak mam i chcę rozwijac się kiedyś w tym kierunku.

Co chcę w sobie zmienic?:
- Chce się otworzyc bardziej na ludzi... Chce byc bardziej stanowcza w tym co robie i byc ambitną. Chcę się nauczyc śmiac i byc optymistką...
Chcę jak najbardziej się zmienic...

Czy napisałam wszystkie moje zalety i wady?
Zalet nie - bo nie wiem.... Wad też nie - za dużo a nie chce przynudzac!

A co z wami....?!
Powrót do góry Go down
https://girls.forumpolish.com
Martha

Martha


Female
Liczba postów : 91
Age : 35
Skąd : Gdańsk
Registration date : 15/05/2007

Girls - Say it right! Empty
PisanieTemat: Re: Girls - Say it right!   Girls - Say it right! Date_a11Czw Maj 17, 2007 2:30 pm

Oj ciężko bedzie podsumować samą siebie ale może da radę jupi

Zalety:
- jestem niepoprawna optymistką. Zawsze i we wszystkim widzę dobre strony. Takie już ze mnie dziecko szczęścia.
- zawsze sobie stawiam wygórowane cele, do których staram się dążyć. Tak było np. z dietą,
- dziecko szczęścia. Zawsze uśmiechnięta, pełna głupich pomysłów,
- zawsze wypielęgnowana. Przecież nie pokarze się ludziom bez makijażu i jako takiej fryzury,
- potrafię każdemu doradzić jeśli chodzi o ubranie, makijaż,
- w przeciwieństwie do filmów, słucham raczej porządnej muzyki np. jazz, tradycyjną muzykę hinduską, japońską, arabską,

Wady:
- jestem strasznie nerwowa, zaraz muszę krzyknąć jak coś idzie nie po mojej myśli,
- mam zbyt krytyczne nastawienie do siebie, cały czas uważam, że jestem np. za gruba, a tak naprawdę mam niedowagę,
- odrzucam prawie każdego faceta, bo zwyczajnie uważam, że nie są dla mnie, zwykle chodzi o to,że nie są tak piękni jak sobie to wyobrażałam czy coś,
- jestem leniuchem paskudnym, nigdy mi sie nic nie chce, zazwyczaj chodzi o naukę uśmiech
- bałaganiara ze mnie straszna, moje szafy wyglądają, jakby przed chwilą przeszło przez nie tornado, dlatego muszę w nich non stop sprzątać (zostaję zmuszona).



Więcej grzechów nie pamiętam omg
Powrót do góry Go down
http://www.night-romance.mylog.pl
LadyBlair

LadyBlair


Female
Liczba postów : 22
Age : 31
Skąd : Kraków
Registration date : 16/05/2007

Girls - Say it right! Empty
PisanieTemat: Re: Girls - Say it right!   Girls - Say it right! Date_a11Czw Maj 17, 2007 3:00 pm

Zalety:

-Mówię otwarcie co mi się niepodoba, jestem szczera i za to wszyscy mnie cenią, i zawsze jestem jako pierwsza pytana o zdanie
- Mam poczucie humoru
- Może i nie jestem ultracienka, ale gruba też nie jestem i bardzo podobam się sobie
- Mam gust i fajne ciuchy i wszyscy chcą ode mnie coś pożyczać
- Mam talent do języków
- Jestem realistką

Wady:

- Jestem beznadziejnie zakochana od pięciu lat w jednym facecie :(
- Do wszystkiego się przywiązuje
- Nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu
- Kocham zakupy (to w/g moich rodziców wada, a wiadomo dlaczego :P)
- Jestem leniem
Powrót do góry Go down
http://ladyblair.mylog.pl
Sponsored content





Girls - Say it right! Empty
PisanieTemat: Re: Girls - Say it right!   Girls - Say it right! Date_a11

Powrót do góry Go down
 
Girls - Say it right!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Film - Dziedziczki (Material Girls)
» Film - Wredne Dziewczyny ( Mean Girls )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Girls Land :: Off Topic :: Girls-
Skocz do: